KURS PROTETYCZNY I STOPNIA - 11-12.10.2024

Kurs protetyczny dla początkujących lub dla praktykujących lekarzy, którzy chcą poznać niuanse protetyczne systemu Osstem.

Kurs ten jest kontynuacją kursu podstawowego chirurgicznego, ale może być także traktowany jako przewodnik po świecie implantoprotetyki dla lekarzy nieimplantujących.

Informacje dodatkowe:
Organizator zapewnia uczestnikom w ramach kursu: szkolenie w godzinach wyznaczonych w programie kursu, lunch w formie kanapek i ciast, zimne napoje gazowane i niegazowane, ciepłe napoje: kawa, herbata oraz obiad w formie cateringu.

Prowadzący:
Sebastian Stępniewski

Prowadzący

SEBASTIAN STĘPNIEWSKI

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie w 2002 roku. Po stażu wyjechałem do Wielkiej Brytanii, gdzie zdobywałem doświadczenie zawodowe w londyńskich klinikach. Pracowałem między innymi ze swoim przyjacielem i mentorem Johnem Mew, którego niepokorna postać inspiruje mnie nadal. Ustawicznie kształcę się uczestnicząc w kursach, sympozjach i seminariach, na swoim koncie mam już ponad 60 dyplomów – z dziedzin protetyki, implantologii i kondylografii. Wiedzę teoretyczną od lat z powodzeniem wcielam w życie, prowadząc pacjentów przez wielodyscyplinarne plany leczenia.