KURS CHIRURGICZNY ZAAWANSOWANY - 13-14.09.2024

Zaawansowany kurs chirurgiczny z udziałem pacjentów, uwzględnia między innymi zabiegi z zakresu implantacji natychmiastowej, podnoszenia zatoki metodą otwartą i zamkniętą, a także rekonstrukcji kości.

Zakres kursu obejmuje również tematykę cyfrowego projektowania szablonów chirurgicznych oraz rozszczepienia wyrostka.

Informacje dodatkowe:
Organizator zapewnia uczestnikom w ramach kursu: szkolenie w godzinach wyznaczonych w programie kursu, lunch w formie kanapek i ciast, zimne napoje gazowane i niegazowane, ciepłe napoje: kawa, herbata oraz obiad w formie cateringu.

Prowadzący:
Michał Jonasz

Prowadzący

Dr n. med. Michał Jonasz

Specjalista w dziedzinie Chirurgii Stomatologicznej, tytuł specjalisty uzyskany w 2015r., doktorat obroniony w 2014r. Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zatrudniony w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii na stanowisku adiunkta. Uczestnik i prelegent licznych szkoleń i sympozjów z dziedziny chirurgii stomatologicznej, protetyki i stomatologii estetycznej. Autor publikacji w prasie naukowej i specjalistycznej. Zwolennik
i propagator szablonów cad cam jako standardu w leczeniu implantologicznym. W zakresie jego szczególnych zainteresowań znajduje się implantologia i zabiegi z zakresu rekonstrukcji kości.