Zapraszamy na szkolenie
Kurs implantologiczny dr Jagielaka dla zaawansowanych

Zapraszamy serdecznie do zaprzyjażnionej z nami kliniki dr Jagielaka w Raszynie koło Warszawy. W klinice dr Jagielaka poznamy zaawansowane techniki chirurgiczne towarzyszące zabiegom ortognatycznym a także będziemy mieli możliwość śledzić zabiegi na żywo. Podczas kursu postaramy się zademonstrować następujące zabiegi: przeszczep bloku kostnego, podniesienie dna zatoki szczękowej, rozszczep wyrostka zębodołowego oraz lateralizacja nerwu zębodołowego dolnego. Wspólnie z uczestnikami szkolenia przeanalizujemy dokładnie przypadki zabiegowe oraz zaprojektujemy plany leczenia. Unikalną cechą kursu jest możliwość poszerzenia swojej oferty zabiegowej o współpracę z Dr Jagielakiem.  

Zapraszamy na szkolenie
Kurs GBR 1 stopnia

Kurs podstawowy GBR dla praktykujących lekarzy, którzy chcą poznać nowoczesne i przewidywalne zabiegi augmentacji tkanek miękkich i twardych.

Kurs dla maksymalnie 6 uczestników co zapewnia doskonałą komunikację z prowadzącym i jego pomocnikami; podczas kursu zajęcia praktyczne na modelach oraz na preparatach zwierzęcych.

Zapraszamy na szkolenie
Kurs praktyczny - podnoszenie dna zatoki szczękowej

Zaawansowany kurs implantologiczny z udziałem pacjentów. Podczas kursu przedstawimy zalety systemu CAS kit oraz LAS kit w stosunku do konwencjonalnych metod podnoszenia dna zatoki szczękowej. 

Zapraszamy na szkolenie
Kurs protetyczny systemu Osstem TS

Kurs protetyczny dla początkujących lub dla praktykujących lekarzy, którzy chcą poznać niuanse protetyczne systemu Osstem.

Kurs dla maksymalnie 6 uczestników co zapewnia doskonałą komunikację z prowadzącym i jego pomocnikami. 

Kurs ten jest kontynuacją kursu podstawowego ale może być także traktowany jako przewodnik po świecie implantoprotetyki dla lekarzy nieimplantujących.

Zapraszamy na szkolenie
Kurs implantologiczny 1 stopnia

Kurs podstawowy dla początkujących lub dla praktykujących lekarzy, którzy chcą poznać zalety systemu Osstem.

Kurs dla maksymalnie 6 uczestników co zapewnia doskonałą komunikację z prowadzącym i jego pomocnikami; podczas kursu zajęcia praktyczne oraz teoretyczne mające na celu zaprezentowanie systemu Osstem oraz przygotowanie do pierwszych zabiegów. Proponujemy przygotowanie własnych przypadków do omówienia z lekarzem prowadzącym, pozwoli to na szybsze skorzystanie we własnej praktyce z informacji zdobytych podczas naszego kursu.

Zapraszamy na szkolenie
Dr Yong-Seok Cho

Zapraszamy na ekskluzywny kurs guru implantologii Dr Cho. Dr Cho ma za sobą ponad 25 tysięcy wszczepionych implantów Osstem oraz tysiącepodniesionych zatok za pomocą systemu Cas Kit.

Implantacja Osstem TS3

Zapraszamy na film pokazujący krok po kroku implantację z użyciem kastety Taper Kit.

Film promocyjny HiOssen

Hiossen to nasz amerykański oddział - logo hiossen znane jest w Polsce wszystkim użytkownikom CAS kitu. Zapraszamy na film.

Osstem Challenge - wizja 2023

Przedstawiamy Państwu nasz raport na temat rozwoju naszej firmy w najbliższych latach. Firma Osstem jest jednym z pięciu największych producentów implantów na Świecie. Tempo wzrostu sprzedaży nie pozostawia cienia wątpliwości, że w najbliższym czasie nasza pozycja rynkowa umocni się.

Nowy katalog 2018

Zapraszamy do pobrania nowego katalogu systemu TS - znajdą w nim Państwo implanty o średnicy 3,0 a także implanty Extra Short o głębokości osadzania w kości 4 mm.

Opinia Anny Kochańskiej na temat kursu dr n. med. Szymona Franka

Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie organizowanym przez firmę Osstem. Kurs z podnoszenia dna zatoki szczękowej mogę szczerze polecić młodym, jak również bardziej doświadczonym dentystom, którzy chcieliby poszerzyć swój zakres usług. Kurs odbył się w małej, kameralnej grupie. Dr Szymon Frank cierpliwie odpowiadał na nurtujące nas pytania. Znałam inny system do podnoszenia dna zatoki szczękowej, ale CAS i LAS KIT są zdecydowanie prostsze i minimalizują ryzyko...