Magdalena Sroka-Kalisz

Magdalena Sroka-Kalisz

mgr Magdalena Sroka-Kalisz

A bsolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Medycznej Szkoły Policealnej w Warszawie - higiena stomatologiczna. Uczestniczka licznych szkoleń, konferencji i kongresów naukowych z zakresu stomatologii i higieny stomatologicznej. Posiada wszechstronne przygotowanie merytoryczne jak i praktyczne w różnych dziedzinach stomatologii. W swoim ponad 15 letnim doświadczeniu zawodowym od samego początku ściśle związana z chirurgią stomatologiczną, która jest jej pasją.

W ostatnich latach dodatkowo podjęła współpracę ze specjalistą w dziedzinie ortognatyki aktywnie uczestnicząc w różnego rodzaju zabiegach. Codzienne obowiązki wynikające z indywidualnej pracy z pacjentem łączy z prowadzeniem gabinetu stomatologicznego i zarządzaniem zespołem. Zdobytą wiedzą teoretyczną jak i szerokim, wieloletnim doświadczeniem praktycznym dzieli się z młodymi adeptami higieny stomatologicznej jako wykładowca w Policealnej Warszawskiej Szkole Medycznej. W tej dziedzinie obejmuje również indywidualny nadzór nad praktykantami i stażystami.

Współpracuje jako Opinion Leader z firmami tworzącymi sprzęt stomatologiczny oraz środki do higieny jamy ustnej. Cyklicznie prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu higieny stomatologicznej, periodontologii, a także szeroko pojętej chirurgii stomatologicznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach naukowych oraz szkoleniach specjalistycznych w kraju i za granicą.