Opinia Pawła Zawadzkiego na temat kursów AIC w Polsce

Dodano 07 lipca 2017
Opinia Pawła Zawadzkiego na temat kursów AIC w Polsce

 

Po odbyciu szeregu szkoleń z zakresu  chirurgii  i protetyki implantologicznej chciałbym się podzielić moimi wrażeniami z kursów organizowanych przez AIC OSSTEM ze względu na ich wyjątkowy charakter.

Każde szkolenie odbywa się w bardzo niewielkich, maksymalnie 6 - osobowych grupach. W każdym momencie, dzięki bezpośredniemu kontaktowi z prowadzącym, można uzyskać odpowiedź na interesujące nas pytanie lub poprosić o głębsze wyjaśnienie problemu. Tutaj nie ma wiedzy „tajemnej”, można zapytać o wszystko i być pewnym, że prelegent udzieli nam wyczerpującej odpowiedzi. Najważniejsze jest to, że wykładowcy są doświadczonymi klinicystami. Wiedza przekazywana jest „krok po kroku”,  dodatkowo podparta przypadkami  z własnej praktyki.

    Czy czasem kończąc jakiś kurs nie nasuwa się Wam refleksja: „OK, dużo wiedzy uzyskałem, ale jak ją zastosować w praktyce?” Kończąc każdy moduł kursów AIC OSSTEM nie mam takich wątpliwości. Dokładnie wiem jak zabrać się do pracy we własnym gabinecie. Na szkoleniach nie da się nudzić, bo wszystkie aspekty teoretyczne są następnie przećwiczone w praktyce. Wszystko jest profesjonalnie przygotowane i zaplanowane. Śmiało mogę polecić wszystkim szkolenia AIC OSSTEM, zarówno tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z implantologią, jak i tym, którzy chcieliby swoją wiedzę poszerzyć!

Paweł Zawadzki

 

 

 

 
Autor: Materiały AIC